"Костянтин Ольшанський" виконає гуманітарну місію у Лівії [відео]

  Бойовий корабель ВМС України забере на борт українських громадян. У морському порту Севастополя йдуть останнії приготування на судно біженців. Військовий корабель вирушить опівночі до берегів Північної Африки.

  Наталя Жученя пришла провести брата, члена екіпажу "Костянтина Ольшанського". Розповідає, про подорож до африканської країни родина дізналася три дні тому. Про те, як відбуватиметься евакуація і коли повернеться корабель, родинам моряків ніхто не каже.

  Командування зізнається, корабель екстренно підготували до місії лише за півтижня. Зазвичай на такі збори надають 45 діб. Готовність перевірила комісія штабу флоту. Уже завантажені запаси харчів, води та всього необхідного. Для матерів із дітьми - облаштували окремі каюти, для решти – переобладнали під житло танковий трюм.

  За даними військових моряків, у Лівії досі перебувають близько 3 тисяч українських громадян. Однак повертатися додому хочуть не всі. Один із українських лікарів, що працює у шпиталі в передмісті Триполі, телефоном нам повідомив: медики залишаться, щоби допомагати пораненим лівійцям.

  На борту військового корабля окрім команди - медики, психологи, а також представники пошуково-рятувальної служби ВМС, морські піхотинці та  спецпризначенці. Командування флоту запевняє, спецзагони потрібні для охорони корабля під час виконання місії. 

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Севастополь, 5 канал

  Попередній матеріал
  Платіні переобрали на посаді президента УЄФА
  Наступний матеріал
  НАТО - досі не визначилось із позицією по Лівії [репортаж]
  Теги: