"Костянтин Ольшанський" прибуде до морського порту на острові Мальта

  Десантний корабель Військово-морських сил України "Костянтин Ольшанський" у найближчі години має прибути до морського порту на острові Мальта.

  Там на берег зійдуть іноземці, які евакуювалися українським бортом з Лівії. Після Мальти "Костянтин Ольшанський" візьме курс на Севастополь або Одесу. Його прибуття в Україну очікується 10-11 квітня. На борту корабля нині 85 українців, а також 108 іноземців: громадян Великої Британії, США, Ірландії, Франції, Румінії, Болгарії, Сербії, Іраку та країн СНД. Також скористалися нагодою для евакуації десять лівійців - родичів українських громадян. У МЗС відзначають: чимало співвітчизників відмовилися від евакуакції з країни, охопленої громадянською війною. А дехто не зміг дістатися Триполі, де здійснювалася посадка. Тож МЗС нині шукає інших шляхів для евакуації українців.

  Олександр Дикусаров, речник МЗС: "Це не означає, що наші громадяни будуть кинуті на призволяще. Ми будемо піклуватися про кожного громадянина, якому буде необхідна наша допомога. Ми намагаємося деталізувати ці списки громадян, які потребують допомоги. Які мають складності із транспортом, які не можуть виїхати за межі того, чи іншого міста. І будемо шукати шляхи їх евакуації в подальшому. Шляхи є. Це і кордон з Тунісом, і з Єгиптом. І я впевнений, якщо будуть такі звернення ми будемо їх опрацьовувати."

  Попередній матеріал
  Космічний корабель "СОЮЗ" стартував із космодрому "Байконур" [відео]
  Наступний матеріал
  Колесніков: Графік підготовки до проведення в Україні Євро-2012 - дотримано
  Теги:
  Loading...