Короткий номер луганських рятувальників віддали таксистам (репортаж)

  Без вух залишилися міські рятувальники у Луганську. Після торішньої реформи телефонних номерів - жителі міста практично відрізані від Комунальної служби порятунку. Їхній короткий номер - віддали таксистам.
  Максим Сисоєнко, 5 канал: "Вирішити звичайний побутовий негаразд, відкрити двері своєї квартири без ключа могли б допомогти комунальні рятувальники, але після реформи номерів "Укртелекому" додзвонитися до них у Луганську можна тільки зі стаціонарного телефону. Набираючи рятувальників з мобільного номеру, луганчани чують оператора Донецької служби таксі".

  Страждають і таксисти — від них регулярно вимагають зняти кота з дерева або полагодити нарешті каналізацію. З переходом на нові короткі номери у Луганську не склалося.

  Раніше до цієї кімнати линули благання про допомогу, а також скарги на комунальні проблеми, звернення до енергетиків та автодорівців — усі можливі проблеми мегаполісу. Зараз у цих стінах - тиша.

  Комунальна рятувальна служба Луганська була першою в Україні, що перейшла до виклику за єдиним номером допомоги. Втім поширенню містами ідеї рятівної служби завадили. Місто рік воює з "Укртелекомом", але у компанії відповідають, що тризначних номерів немає. А рятувальникам дістався номер чотиризначний, який неможливо набрати з мобільного. 

  Зараз комунальники та ремонтники повертаються у минуле сторіччя: коли дозвонювачу радили набрати інший номер, і втрачали заявки.

  Поміняти старі гарячі номери на автівках рятувальники не поспішають вже рік. Тим часом кількість повідомлень про надзвичайні ситуації у місті за останній рік зменшилась у рази.

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, Луганськ, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.72Мб)
  Попередній матеріал
  Біг Бену - 150 років (репортаж)
  Наступний матеріал
  Даля Грибаускайте - новий президент Литви
  Теги:
  Loading...