5.ua

Конституційний суд розпочав розгляд справи щодо правочинності проголошення “незалежності” Криму

  Судді Конституційного суду України, за поданням виконувача обов'язків президента Олександра Турчинова, розпочали розгляд законності проголошення “незалежності” Криму. Суддя доповідач на відкритій частині слухань повідомив: постанову оскаржують у зв'язку з порушенням низки норм Конституції України.

  Микола Мельник, суддя доповідач: "Положення оскаржуваної постанови суперечать Конституції. Крим є невід’ємною частиною України".

  Юрій Баулін, голова Конституційного суду України: "Розгляд справи на відкритій частині завершений. Рішення прийматиметься".

  Під час розгляду справи один із суддів Конституційного суду Олег Сергійчук заявив про самовідвід. Суддя вважає, що оскільки Олександр Турчинов звинуватив його у порушенні присяги і звернувся до Генпрокуратури з проханням відкрити кримінальне провадження, - він не може об’єктивно розглядати цю справу. Мовляв у такий спосіб виконувач обов'язків президента намагається впливати на Феміду. Однак, Конституційний суд уже вдруге не прийняв самовідвід судді.  

  Попередній матеріал
  Генсек ООН прибуде до Москви у четвер – джерело
  Наступний матеріал
  МАУ відмінили авіарейси в Сімферополь
  Теги:
  Loading...