Конкурс вагітних моделей влаштували у Рівному [відео]

  Конкурс вагітних моделей "Пузата мама 2013" влаштували у Рівному. Захід влаштовують у місті вже третій рік поспіль. До фінального показу майбутні мами готувалися два місяці - відвідували різноманітні тренінги та вчилися мистецтву дефіле.

  Період очікування дитини учасниця проекту Юлія Дегтярьова вирішила провести з користю. Каже, вагітність не перша, тому ділилася досвідом із іншими учасницями.

   Юлія Дегтярьова, учасниця проекту “Пузата мама 2013”: "Ми ділилися своїми переживаннями своїм досвідом, і так само давали дівчатам поради, я думаю вони дослухаються до нас".

   Разом жінки при надії провели не один день. Фінальному шоу передували сеанси арт-терапії, аквааеробіки, хореографії та фотосесії.

   Олександр Харват, фотохудожник: "Це специфічний вид зйомки, зйомки в гарному красивому стані майбутніх молодих мам, тому треба знайти по-перше психологічний контакт і по-друге найти цікавий ракурс".

   На фінальне дефіле разом із вагітними дружинами вийшли і їхні чоловіки та діти.

   Олександр Діжурко, чоловік учасниці проекту “Пузата мама 2013”: "Вихід на подіум, то зовсім не таке велике випробування, тому що пройшовся та й на тому,  а так як я не професіонал в тому ділі, то дійсно нічого страшного немає".

   Після участі у конкурсі матусі продовжують відвідувати тематичні заходи та обмінюватися досвідом.

   Оксана Прокопчук, організатор конкурсу “Пузата мама”: "Ми організовуємо різні тематичні вечірки, різні заходи ну типу фотовиставка по грудному вигодовуванню , слінг-шоу. І намагаємось щороку залучити якого більше мам, яким цікаво разом з нами як відпочивати і працювати".

   Традиційно переможниць у конкурсі не було. Усі дванадцять вагітних моделей отримали призи та титули.

   Ольга Міхньова, Артем Лаговський, Рівне, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Понад 1 млн. людей евакуювала влада Бангладеш через шторм
  Наступний матеріал
  Авіакатастрофа у Непалі
  Теги: