Суспільне мовлення rpr.org.ua

Конкурс концепцій: голову НСТУ ймовірно оберуть у квітні – Сюмар

  Зі слів члена наглядової ради НСТУ Світлани Остапи, оголосити конкурс на посаду голови НСТУ ймовірно зможуть 30 січня

  Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар розраховує на те, що голову правління публічного акціонерного товариства  "Національне суспільне телебачення України" буде обрано до кінця квітня. Про це вона сказала на засіданні круглого столу щодо створення юридичної особи суспільного мовника.

  "Є сподівання, що у квітні ми отримаємо голову правління. І це літо буде часом перебудови каналу, і можливо восени ми побачимо перші програми", – зазначила вона.

  За інформацією члена наглядової ради НСТУ Світлани Остапи, після того як ПАТ "Національне суспільне телебачення України" було офіційно зареєстровано 19 січня, члени наглядової ради одразу провели своє перше засідання, а вчора – друге. Вже ухвалено низку документів, необхідних для проведення конкурсу на обрання голови правління. Це положення про конкурс, а також про основні напрямки діяльності ПАТ НСТУ на 2017 рік.

  "Якщо нам вдасться протягом цього тижня напрацювати ще такий документ як умови проведення конкурсу, для цього ми створили робочі групи, щоб швидше його напрацювати, то ймовірніше 30 січня, наступного понеділка, ми вже зможемо оголосити конкурс", – зауважила вона.

  За словами Остапи, члени наглядової ради домовилися, що це буде конкурс не відомих облич та харизми, а конкурс концепцій.

  "Ми зробимо все можливе, щоб цей процес розпочався з новим керівництвом ПАТ НСТУ, яке буде обране у квітні, я сподіваюся. І далі дамо ще кілька місяців на реформування всієї цієї системи", – додала вона.

  Нагадаємо, перші програми Суспільного телебачення можуть вийти в ефір восени.

  Попередній матеріал
  У Лос-Анджелесі оголосили перших номінантів на премію "Оскар"
  Наступний матеріал
  "Час. Підсумки дня": Чи вдасться Україні утримати Вашингтон та Брюссель від зняття санкцій проти РФ

  Кабмін затвердив статут Суспільного мовлення

  Суспільне мовлення в Україні запрацює в 2017 році – Стець

  Журналіст: Вчинок Аласанії – спосіб врятувати справу розбудови суспільного мовлення

  Кабмін підтримує створення суспільного мовлення в Україні: "Це консолідована позиція уряду"

  Порошенко підписав зміни до закону про суспільне телебачення

  5 канал - трансляція наживо