Конкурс двійників Тараса Шевченка стартував в Україні [відео]

  Конкурс двійників Тараса Шевченка стартував в Україні. Усі українці, які відчувають візуальну схожість із Кобзарем, можуть взяти в ньому участь, надіславши своє фото організаторам відбору. При цьому писати вірші чи цитувати Тараса Григоровича конкурсантам не обов`язково. Переможця назвуть у середині листопада. Вигадники такого пошуку надихнулися аналогічним заокеанським конкурсом американці уже двадцять років поспіль шукають двійників Ернеста Гемінгвея.

  Розшукати українців, фізично схожих на Тараса Григоровича. Схожий на Шевченка юного чи в роках - не важливо. Гримуватися під Кобзаря теж дозволено.

  У двійники поета можуть затесатися й жінки.Він ні Тарас, ні Шевченко, але постать Великого Кобзаря його не відпускає ані на мить.

  Актор Петро Панчук перший претендент на звання офіційного двійника Шевченка. Для більшого ефекту вІрші завжди напоготові.

  З Шевченкового краю приїхав довести свою спорідненість з Кобзарем і ось цей пан-однофамілець. Володимир Шевченко будівельник, робить черкасцям  євроремонти. Цитувати поета соромиться. Бере не віршами - вусами. Їх йому приклеїли гримери -таке перевтілення двійника спантеличило. Перехожі у Володимирі Шевченку Великого Тараса впізнають не одразу.

  Іван Заєць: "Основна частина правлячого режиму теперішньої влади складає справді, як казав Шевченко: "Дядьки отечества чужого".

  Депутат Іван Заєць з трибуни Верховної Ради доносить до парламентаріїв Тарасове слово. Але йому кажуть - схожий і зовнішньо.Та на конкурс двійників депутат Заєць не піде. Тарас Шевченко працює водієм і з даїшниками у нього гармонійні стосунки. За паспортом майже вилитий Шевченко. От тільки зовні - жодних натяків на Кобзаря.

  Учасник конкурсу: "Може, якби волосся в мене більше було, то може, був схожий".

  Більш переконливих двійників уже розшукують. Їх зберуть разом у середині листопада і оберуть найбільш правдоподібного. І все для того -щоб показати: Шевченко завжди поміж нами.

  Учасник конкурсу: "Він би взяв участь в цьому конкурсі, якби був живий. Тому що дядько був веселий".

  Ольга Петрів, Ольга Сніцарчук та Максим Петраков, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У продаж надійшли квитки на відкриття Євростадіону "Арена-Львів"
  Наступний матеріал
  Парламент Канади одноголосно засудив вирок Тимошенко
  Теги: