ft.com

Комунальники Києва для обробки доріг використали більше 2 тис. тонн піщано-соляної суміші

  Більше двох тисяч тонн піщано-соляної суміші використали відучора столичні комунальники для обробки доріг. Для боротьби з ожеледицею на міських автошляхах столиці задіяні близько ста одиниць техніки.

  Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелеєв.

  Він також зазначив, що в столиці проведено засідання оперативного штабу за участю представників районних адміністрацій щодо координації дій у разі погіршення погодних умов.

  "Районам дано вказівку активізувати роботу житлово-експлуатаційних організацій з посипання прибудинкових територій та ліквідувати ожеледь у дворах та проїздах. Аналіз звернень киян, що надійшли до міського Контакт-центру 1551, свідчать про необхідність посилити цю роботу", – заявив заступник голови КМДА.

  Він також нагадав киянам про можливість звертатися на телефонну лінію та повідомляти про випадки, де тротуари не були посипані піщано-соляною сумішшю чи потребують повторної обробки.

  "Завдання комунальників максимально ефективно відреагувати на погодні виклики та ліквідувати будь-які фактори, які можуть становити небезпеку для мешканців міста. Ми також звертаємося до усіх орендарів та балансоутримувачів з проханням звернути увагу на стан прилеглої території та обробити її піском, сіллю чи іншими засобами", – наголосив Петро Пантелеєв.  

  Попередній матеріал
  Знищення меморіальної дошки Шевельову у Харкові визнали незаконним
  Наступний матеріал
  Світові ціни на нафту продовжують знижуватися

  Кульбіда: зима буде теплою

  Погодні аномалії принесла зима у США

  Зима у столиці та області буде теплішою, ніж торік

  Через аварію на тепломережі два корпуси "Охматдиту" залишилися без опалення