Комунальний тариф на прибудинкові гаражі в Одесі зріс у 17 разів

  Майже у двадцять разів збільшили комунальний тариф на прибудинкові гаражі в Одесі. Досі автовласники платили 28 копійок за квадратний метр, віднині мають сплачувати 5 гривень. Міські чиновники пояснюють - тарифи не переглядали 13 років. Громадські ж організації закликають автолюбителів боротися із нововведенням.

  Про нові тарифи на прибудинковий гараж його власниця Тетяна Іванишина дізналася з платіжки. Щоби перевірити, чи бува не помилилися - пенсіонерка звернулась до ЖЕКу. Те, що там почула - ошелешило жінку.

  Тетяна Іванишина, власниця гаражу: "Если мы за него платили в октябре по тарифу где-то 5 гривен за все сооружение, то с декабря месяца - 75 гривен, это в 17 раз повысили плату за вот этот кусочек".

  Донині за квадратний метр гаража автолюбителі платили 28 копійок. Тепер він обійдеться у п`ять гривень. Водночас, за той самий метр житлової площі сплачують дві гривні. У міській владі кажуть, гроші, які збиратимуть з власників гаражів - підуть на зарплату двірникам.

  Катерина Сербінова, начальник відділу управління економіки Одеської міськради: "Вопрос тарифов назрел давно, но пришли к этому только сейчас. Тариф за пользование гаражом – это затраты, связанные с уборкой вокруг гаража".

  Саме до робити двірників у водіїв найбільше претензій. Автовласники скаржаться - самотужки прибирають сніг, сміття та листя під своїми гаражами. А підвищення платні називають несправедливим. Кажуть, якщо власники автобоксів не уклали з ЖЕКом угод із новими тарифами, вони можуть платити так, як і дотепер.

  Сергій Дубенко, голова громадської організації: "Я рекомендую людям открыть договор с ЖКСом - у каждого из них есть действующий договор на паевое благоустройство - и платить деньги в точном соответствии с заключенным договором. Любые новые условия могут быть заключены по соглашению двух сторон, но ни в коем случае не могут идти в одностороннем порядке".

  До того ж, радять правозахисники, за угодами, водії мають право вимагати асфальтування та озеленення території навколо гаражів, адже на це має спрямовуватися 15 відсотків від платежів.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Долгополов тріумфально повернувся до тенісної збірної України
  Наступний матеріал
  Число жертв вибуху у Мехіко зросло до 32-х осіб
  Теги:
  Loading...