В аеропорту "Жуляни" прикордонники виявили комплектуючі до зброї та авіаційної техніки Facebook / Державна прикордонна служба України

Комплектуючі, які прикордонники не дали вивезти до Ірану, виявилися елементами "Фагота"

  19 січня в аеропорту "Жуляни" прикордонники не дали вивезти до Ірану комплектуючі до зброї та авіатехніки

  Як повідомляє Державна прикордонна служба, експертиза підтвердила, що комплектуючі, виявлені прикордонниками в аеропорту "Жуляни", є елементами "Фагота".

  Нагадаємо, в київському аеропорту "Жуляни" під час огляду багажного відділення літака, який здійснював рейс до Ірану, прикордонники виявили 17 ящиків з комплектуючими до зброї та авіаційної техніки, які не мали супровідних документів. 

  Після детального огляду в трьох ящиках виявили комплектуючі, які виглядали, як складові протитанкового керованого ракетного комплексу "Фагот". Експертиза підтвердила припущення прикордонників.

  Довідка: Протитанковий керований ракетний комплекс 9К111 "Фагот" — радянський/російський переносний протитанковий ракетний комплекс з напівавтоматичним командним наведенням по дротах, призначений для ураження візуально спостережуваних нерухомих і рухомих зі швидкостями до 60 км/год цілей (броньованої техніки противника, укриттів, вогневих засобів, низько летючих повітряних цілей на малих швидкостях) на дальностях до 2 км, а ракетою 9М113 - до 4 км.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, де перепоховають українського письменника Олександра Олеся
  Наступний матеріал
  У Макіївці бойовиків, які відмовляються воювати, ізолюють на полігоні – розвідка
  Loading...