Еспресо ТВ

Комісія призначила держсекретаря МОЗ

  Посаду отримала Наталія Шолойко

  Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала держсекретарем Міністерства охорони здоров'я Наталю Шолойко. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії вчора, 8 грудня, передає УНІАН.

  Як повідомляється, наразі Шолойко є заступником директора з реєстрації фармаконагляду державного підприємства "Державний експертний центр".

  Як зазначається, конкурсна комісія повинна була також обрати резервного кандидата, який протягом року мав би право бути призначеним держсекретарем, якщо Шолойко відмовиться від посади або станеться форс-мажор, але інші кандидати не набрали мінімально необхідну кількість балів.

  Сама Шолойко набрала лише 11,74 балів із 20 можливих, у зв'язку з чим комісія має намір рекомендувати Кабінету Міністрів призначити її держсекретарем з випробувальним терміном.

  Як повідомлялося, раніше міністри охорони здоров'я та інфраструктури попередили про загрозу реваншу "команди Януковича" та відмовились від держсекретарів.

  Нагадаємо, 7 грудня у Мін'юсті визначились з переможцем конкурсу на держсекретаря відомства. Ним стала 32-річна Ганна Онищенко.

  Попередній матеріал
  У Кароліні завівся справжній Вінні-Пух, що забрався на гілку
  Наступний матеріал
  Спільний брифінг директора НАБУ та керівника САП - відео

  У Мін'юсті визначились з переможцем конкурсу на держсекретаря відомства

  Нові фігури у чиновницькій піраміді: Хто такі держсекретарі та чого від них чекати

  Міністри попередили про загрозу реваншу "команди Януковича" та відмовились від держсекретарів

  Кабмін призначив держсекретарем МВС Олексія Тахтая