5.ua

Комбат Семенченко закликав мешканців Донбасу спільно працювати для нової країни

  У звільненому від проросійських терористів місті Артемівськ (Донецька область) складна ситуація, у місцевих мешканців там є побоювання, що бойовики повернуться.


  Про це на своїй сторінці у Facebook8 липня написав командир добровольчого батальйону територіальної самооборони "Донбас" Семен Семенченко.

  "Ситуація складна, як то кажуть,  "50 на 5". Днем терористи посміхаються, вночі дістають гранатомети. Жителям, які допомагають армії погрожують розправою. …Багато підходять зі сльозами: Ви точно не підете? Інакше нас розстріляють.", - описав ситуацію комбат.

  Крім того, він зафіксував плани спільно з усіма мирними громадянами будувати нове життя у звільненому від бандитів Донбасі.

  "Хочу звернеться до жителів Артемівська. Люди, українська влада звідси вже нікуди не піде! А ось якою вона буде-залежить тільки від нас з вами. Якщо нам по дорозі, то приходьте, пишіть, давайте зробимо так щоб ви далі самі могли себе захистити. Самі могли вирішувати свою долю. Треба щоб окрім мого обличчя з'явилися тисячі нових осіб і тоді не важливо що буде зі мною, що буде з бійцями батальйону завтра і де ми будемо завтра. Тоді ми зможемо побудувати по-справжньомуновий Донбас та нову країну", - закликав місцевих мешканців Семенченко.

  Нагадаємо, сьогодні президент Порошенко привітав українських вояків із народженням нової української армії.
  Попередній матеріал
  Батальйон "Шахтарськ", сформований з мешканців Донбасу, вирушає у зону дій АТО
  Наступний матеріал
  Порошенко збирається у Донецьк та Луганськ найближчим часом
  Loading...