5.ua

Комбат "Донбасу" назвав нинішні проблеми у ході АТО

  Командир добровольчого батальйону територіальної самооборони "Донбас" Семен Семенченко впевнений, що на сьогоднішній день однією з важливих і не вирішених проблем проведення АТО на Сході залишається координація та взаємодія між підрозділами різних силових відомств.


  Це (координація - Ред.) є основна проблема сил АТО. Зараз пішла ініціатива знизу. Ми встановлюємо зв'язок з командирами інших добровольчих батальйонів, даємо один одному клятву - не кидати своїх ні за яких обставин, неважливо - є координація зверху, немає її, є наказ чи ні - своїх кидати не можна.", - написав комбат у своєму блозі на сторінці  Facebook.

  Крім цього, він розповів про нинішній стан справ і роботі, яка проводиться у батальйоні і про плани.

  "Будемо зараз набирати підрозділ для Луганської області. Будемо клопотати перед командуванням Нацгвардії про формування 4-го Добровольчого батальйону Нацгвардії України. Основні критерії - готовність виконати свій обов'язок до кінця, готовність вчитися військовій справі до кривавих мозолів. Готовність після війни увійти до системи армії, спецслужб, міліції, держуправління і міняти цю систему зсередини", - впевнений Семенченко.

  За його словами, зараз набір в батальйон закінчено, йде зарахування в резерв. Основний упор у підготовці - самостійні дії командирів і бійців у складі малих груп, організація розвідки, координація і постійний зв'язок.

  Варто нагадати, що минулої ночі сили АТО знищили дві бази терористів на Луганщині та не дали заїхати з Росії підкріпленню бойовиків.
  Попередній матеріал
  Аваков звільнив екс-беркутівців, які побоялись їхати на Донбас
  Наступний матеріал
  Проросійські бойовики облаштували штаб у краматорському Будинку малюка
  Теги:
  Loading...