Командир батальйону "Донбас" подякував президенту за відновлення дій АТО

  Добровольчий батальйон територіальної самооборони "Донбас" готовий у стислий термін доозброїти роти і максимально оперативно вирушити на схід України.
  Про це на своїй сторінці у Facebook заявив командир батальйону Семен Семенченко.

  "З моєю свідомістю в останні місяці відбуваються дивні речі - ніколи не подумав би, що буду так радіти продовженню військових дій. Заява США теж говорить саме за себе. Спасибі, пане Президенте. Нам же особисто залишилося доозброїти роти батальйону "Донбас", які залишилися (сподіваємося, в цьому буде надано сприяння), і відразу зобов'язуємося максимально оперативно забрати їх на фронт, перестати ходити "екскурсіями" на Банкову і робити заяви з ТБ у такій кількості. Якщо це ставка на народ, то вона себе виправдає. Разом – переможемо. Слава Україні!" – написав Семенченко, звертаючись до Порошенка.

  Нагадаємо, 29 червня під час Народного Віче на Майдані Незалежності комбат Семенченко та інші добровольці висунули ультимативну вимогу новому президенту України Петру Порошенко щодо негайного припинення одностороннього перемир'я із російськими найманцями на Донбасі.

  В ніч на 1 липня після засідання РНБО президент ухвалив рішення про  скасування перемир'я і продовжив дію Антитерористичної операції на Сході.

  Також повідомлялось про відношення бійців "Донбасу" до продовження перемир'я з терористами. 
  Попередній матеріал
  Нардепи планують продовжити роботу четвертої сесії та спланувати п'яту
  Наступний матеріал
  Терористи на Луганщині взяли в заручники журналістку та оператора Громадського телебачення