Колишнього командира засуджено до 4-х років в'язниці за знищення високоточного озброєння

  Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Хмельницької області визнала винним колишнього командира однієї з військових частин Шепетівського гарнізону у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 411 КК України (замах на знищення 8 одиниць протитанкових ракетних комплексів "Метис" та "Фагот").


  Про це 31 жовтня повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

  Як стало відомо в ході розслідування кримінального провадження, що вказаний військовослужбовець наказав підлеглим втопити в пожежній водоймі 8 високоточних протитанкових ракетних комплексів "Метис" та "Фагот" (вартість яких становить від 50 до 80 тис грн за кожен).

  "У відкритому судовому засіданні прокуратура довела, що, колишній командир військової частини достовірно знав про наявність у військовій частині штучно створених надлишків озброєння. З метою уникнення відповідальності та бажаючи приховати їх від перевіряючих військовослужбовець віддав незаконний наказ", - повідомили у прокуратурі.

  Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін вирок суду попередньої інстанції, яким військовому було призначено покарання у виді 4-х років позбавлення волі.
  Попередній матеріал
  У Києві пройшов Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби
  Наступний матеріал
  Андрій Садовий залишиться міським головою Львова