5.ua

Коломойського не хвилює заочний арешт російським судом

  Заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов розмістив у соцмережі коментар Ігоря Коломойського щодо заочного арешту Басманним судом Москви.


  Цитуємо: "Ігор Валерійович просив переказати, що "правосуддя", яке навіть у Росії називають "басманним", його анітрішки не хвилює. Все".

  Пан Філатов також додав коментар від себе особисто: "Альбер Камю в "Міфі про Сізіфа" писав, що у всесвіті, позбавленому світла, людина відчуває себе у вигнанні, розрив між людиною і життям тягне почуття абсурду. Росія – ти всесвіт. Позбавлений ​​світла. І повний абсурду".

  І наче на підтвердження цих слів, сьогодні офіційний представник СК РФ Володимир Маркін звинуватив особисто Ігоря Коломойського ще й у вбивстві російського журналіста Анатолія Кляна. Нагадаємо, той загинув у результаті незрозумілої перестрілки, яку у самій "ДНР" вже визнали провокацією одного із своїх бойовиків, та навіть почали розслідування.

  Зауважимо, що крім заочного арешту,  Росія також подала на Коломойського у міжнародний розшук – путінські слідчі закидають посадовцю застосування заборонених засобів та методів ведення війни, обвинувачують також у вбивствах, перешкоджанні діяльності журналістів і викраденнях.

  Росіяни також обіцяють незабаром доправити до суду матеріали щодо діяльності голови МВС України Арсена Авакова та командира батальйону "Айдар" Сергія Мельничука.

  Попередній матеріал
  Кабмін схвалив законопроект про антикорупційну стратегію до 2017 року
  Наступний матеріал
  Молдовський парламент ратифікував асоціацію з ЄС – попри опір комуністів
  Loading...