Нагрудні камери для поліцейських
Нагрудні камери для поліцейських http://umdpl.info

Кого залучить Нацполіція, аби запобігти провокаціям на 9 травня – Шкіряк

Відсьогодні Нацполіція перейшла на посилений режим несення служби

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний вечір" радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк. 

"Відсьогодні ми (Нацполіція – ред.) перейшли на посилений режим несення служби. В тому числі – на здійснення упереджувальних заходів з метою запобігання будь-яких провокацій. Також спільно з СБУ ми проводимо контртерористичні заходи. Бо під час масових акцій рівень терористичної загрози зростає. І, безумовно, ми не виключаємо і збройних провокацій… На завтрашній день провокації і справді готують і можуть здійснювати. І в контексті цього я звернувся до представників патріотичних і націоналістичних організацій, які відстоюють українську державність, в жодному разі не вступати в конфлікт і силові протистояння із представниками тієї сторони, бо саме цього вони й очікують", – сказав Шкіряк.

Він наголосив, що для запобігання провокацій з боку Нацполіції працюватимуть психологи: "Будуть працювати надзвичайно потужні психологи, перемовники з боку Нацполіції, які навчені спілкуватися з людьми і залагоджувати будь-які конфлікти. Безперечно, в нас буде залучено достатньо сил і засобів для того, щоб упоратися з будь-яким викликом".

Шкіряк також звернувся до українців із проханням одразу повідомляти правоохоронцям, якщо побачать будь-яких підозрілих осіб. Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Дивіться також фотогалерею за темою:

Відповідь "звірячим оскалам": У МВС показали фото силовиків, які охороняють порядок під ВР

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Акція "Безсмертний полк" – це суцільна прокремлівська провокація – Шкіряк
Наступний матеріал
Залишили від вулиці самі руїни: важка артилерія ворога поцілила мирну Лоскутівку
Loading...