Книгу вартістю майже мільйон гривень вилучили працівники СБУ

  Книгу вартістю майже мільйон гривень вилучили працівники СБУ на українсько-російському кордоні. Раритетне видання двоє молодих росіян намагалися вивезти з України, сховавши в моторному відсіку автомобіля.
  Фахівцям ця книга відома під назвою “Візантійські емалі”. Вона була видана наприкінці дев`ятнадцятого сторіччя. Раритет у шкіряній оправі в парчевій суперобкладинці, прикрашений інкрустацією та емалями у візантийському стилі. На сторінках видання — візерунки, тиснені золотом. Закладка з різнокольорового шовку, оздоблена золотом та сріблом. Працівники СБУ з`ясовують, звідки у зловмисників ця книга. Порушена кримінальна справа. Контрабандистам загрожує від п`яти до дванадцяти років ув`язнення з конфіскацією.

  Владислав Абдула, начальник прес-центру Управління СБУ в Харківській області: "Співробітниками управління було завчасно отримано інформацію про те, що двоє громадян Російської Федерації готуються до скоєння контрабанди цінної антикварної книги "Візантійскьі емалі". За висновками експертів цей фоліант відноситься до культурних цінностей, що мають історичне значення.Вартість цього експонату на антикварному ринку складає близько одного мільйона гривень".
  Попередній матеріал
  Австралія достроково виведе своїх солдатів з Афганістану
  Наступний матеріал
  Засідання у справі скандального будівництва на вулиці Гончара вкотре перенесли
  Теги: