Княжицький: Хорошковський хоче монополізувати медіапростір

  Монополізувати медіапростір, назначивши "ручну нацраду", а згодом - диктувати свої умови Президенту. У таких намірах підозрює голову СБУ Валерія Хорошковського директор телеканалу ТВі Микола Княжицький.

  Він заявляє - позбавлення частот ТВі та 5 каналу - це спроба Хорошковського запровадити механізм контролю над всією медіа-галуззю. За інформацією Княжицького, суди зараз намагаються скасувати призначення двох членів Нацради з питань телебачення та радіомовлення від 2007-го року - Тетяни Лебедєвої та Віктора Понеділка. А за таким механізмом можна оскаржити будь-яке рішення Нацради. Позбутися ліцензій, каже Княжицький, можуть не лише 5 канал та ТВі, але й канали групи Віктора пінчука.

  Нагадаємо, у понеділок редакційна рада "5 каналу" звернулася до Президента Віктора Януковича із проханням захистити компанію. Редакція заявила про загрозу з боку глави СБУ і члена Вищої Ради юстиції Валерія Хорошковського, якого вважають близьким до медіагрупи Інтер. Ця група у вівторок відсудила у 5го каналу та ТВі частоти на мовлення.

  Попередній матеріал
  Заворушення в Киргизстані - 17 людей загинули
  Наступний матеріал
  Колумбія потерпає від повеней
  Теги: