5.ua

Клінчаєв з бойовиками планував захопити адмінбудівлі у Луганську

  Депутат Луганської обласної ради Арсен Клінчаєв разом з групою з 500 бойовиків планував захопити у Луганську обласні Управління СБУ, МВС та Державного казначейства, але був затриманий працівниками Служби безпеки України.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  10 березня ц.р. близько 23 години у Луганську співробітники Служби безпеки України затримали громадянина України Арсена Клінчаєва. Саме під його керівництвом днями радикальна луганська організації «Молода гвардія» разом із «російськими туристами» захопила Обласну державну адміністрацію, насильно примусила губернатора написати заяву про звільнення.

  За інформацією СБУ Клінчаєв спланував разом з групою з 500 бойовиків захопити у Луганську обласні Управління СБУ, МВС та Державного казначейства. Кожному учаснику обіцяли по 150$ за ці протиправні дії.

  З метою попередження насильницьких дій в регіоні, а також виходячи з наявності в діях Арсена Клінчаєва ознаки злочину, передбаченого ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Служба безпеки України прийняла рішення про затримання та доставку його в СІЗО.

  Наразі А.Клінчаєву оголошено підозру у скоєнні злочинів, які розслідуються в рамках кримінального провадження, порушеного за ознаками вчинення злочинів, передбачених: ч.1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ч.1 ст. 294 (організація масових заворушень), ч.1 ст. 338 (наруга над державними символами) та ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

  Міру запобіжного заходу А.Клінчаєву обере суд.

  Попередній матеріал
  МОЗ: кількість загиблих під час протестів в Україні збільшилась до 102
  Наступний матеріал
  Лукашенко: тільки ідіот після подій в Україні не зробить відповідних висновків
  Теги:
  Loading...