inforesist.org

Клімкін не виключає введення проти РФ жорсткіших заходів, ніж візовий режим

  У разі введення візового режиму, влада РФ використає це проти України

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін припустив, що Україні доведеться запроваджувати щодо Росії більш жорсткі заходи, ніж візовий режим. Про таке він сказав в ефірі одного з українських телеканалів, інформує УНІАН.

  "Я насправді ніколи не виступав проти (введення візового режиму з Росією – Ред.), але і питання поставлене не вірно, питання не в тому, що візовий режим чи не візовий режим. Я, наприклад, не виключаю, що нам будуть потрібні навіть більш жорсткі заходи, ніж візовий режим. Питання в тому – що це нам дасть, як ми це зробимо, у які, власне, терміни, як це насправді буде впливати на наших громадян в окупованому Криму, на громадян, які перебувають у Росії. Давайте чесно скажемо, у нас, коли ми маємо російську агресію, мільйони українців знаходяться у Росії", – заявив він.

  На думку міністра, у разі введення візового режиму, влада РФ використає це проти України. "Ми прекрасно розуміємо, що Росія одразу почне шалену кампанію, буде ускладнювати отримання віз, буде пропонувати громадянство і багато речей", – додав Клімкін. 

  "Є інші питання. Наприклад, безвізовий режим з Білоруссю – це теж союзна (Росії – Ред.) держава. Росія прийде сюди і скаже: нам потрібно більше консульств тут (в Україні – Ред.), щоб видавати візи, а чи нам потрібно більше російських консульських представництв? Моя відповідь – ні", – зауважив міністр. 

  Як повідомляв УНІАН, 3 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій на Погоджувальній раді запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією і розширення санкцій проти РФ. 

  Попередній матеріал
  У Києві наймолодша українська письменниця презентувала свою книжку "незвичайних пригод"
  Наступний матеріал
  Відбір до ЧС-2018: Україна переможно обійшла Косово
  Теги:
  Loading...