npu.gov.ua

Кількість жертв отруєння сурогатним алкоголем в Україні збільшилася до 58 осіб

  У справі були затримані вісім підозрюваних

  В Україні станом на понеділок зареєстровано 135 випадків отруєння фальсифікованим алкоголем, із них 58 – з летальним результатом, повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

  За даними відомства, у Харківській області 14 жовтня померло троє людей. Загалом сурогатами алкоголю на Харківщині отруїлася 91 особа, із них померло 44 жителя області. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області, метиловий спирт виявлено у 30 померлих.

  За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Житомирській та Миколаївській областях, нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (загальна кількість випадків отруєнь у цих областях становить – 44, із них завершилися летально – 14).

  Відповідно до повідомлення Держпродспоживслужби в Миколаївській області, за результатами судмедекспертизи у п'яти померлих виявлено в крові метанол, в Житомирській – в одного померлого.

  Як повідомляв 5.ua, 22 вересня в результаті отруєння неякісним алкоголем померли 6 мешканців Вовчанського району Харківської області. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей) КК України. Перебіг досудового розслідування контролює прокуратура Харківської області. У справі були затримані вісім підозрюваних.

  Попередній матеріал
  У Польщі вибачилися за знищення пам'ятника воїнам УПА
  Наступний матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ потрапили під обстріл бойовиків поблизу Золотого

  У Чернівецькій області після весіль отруїлися 35 людей

  Отруєння алкоголем на Житомирщині: загинула людина

  Поліція відкрила кримінальне провадження через отруєння підробною горілкою у Миколаєві

  Алкогольне отруєння на Харківщині: Кількість померлих знову зросла