Кількість загиблих унаслідок пожежі на ювелірному заводі у Харкові зросла принаймні до 5 людей

  Кількість загиблих унаслідок пожежі на ювелірному заводі у Харкові зросла принаймні до п’яти людей. Таке повідомляють рятувальники, які працювали на місці події під час дислокації вогню.

   

  Утім, остаточних даних про кількість загиблих від головного управління ДСНС наразі не надходило. Пожежа виникла близько 11 ранку в одному із цехів ракетно-космічного підприємства, який керівництво здає в оренду ювелірам. За словами очевидців - працівники заводу рятувались від вогню вистрибуючи з вікон четвертого та п’ятого поверхів. Рятувальники евакуювали кількадесят чоловік. Керівництво підприємства від жодних коментарів утримується. Інформації про кількість постраждалих також наразі немає. Саму пожежу вже ліквідовано. Причину займання з’ясовують.

  Євген Василенко, головний фахівець ГУ ДСНС України в області: «Пожар случился на 4 этаже 5 этажного здания - всредине на територии завода. Горело около 200 квадратов. Перебросилось пламя на 5 этаж. На 5 этаже - около 50 квадратов. В результате пожара один человек погиб. По предварительным данны- 9 пострадало. Врезультате разбора конструкций- что происходит и в данный момент - были найдены еще погибшие».

  Попередній матеріал
  Активісти влаштували напівоголений пікет біля райвідділку міліції у Харкові [відео]
  Наступний матеріал
  Лижна траса, на якій постраждав Шумахер - відповідала усім стандартам
  Теги: