intvua.com

Кілька кулеметних черг: бойовики обстріляли представників Червоного Хреста

Кулеметний обстріл здійснили для дискредитації ЗСУ, поширення паніки та страху серед місцевих

У четвер, 18 травня, терористи обстріляли співробітників місії Червоного Хреста під час проведення гуманітарної акції на сході. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"18 травня 2017 року під час планового роздавання продуктових та гігієнічних наборів у населеному пункті Доломітне на території непідконтрольній Уряду України, проросійськими найманцями були обстріляні співробітники Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Декілька кулеметних черг пройшли в безпосередній близькості від людей та автомобілів місії", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на щастя, ніхто не постраждав.

"Вивчення обставин і журналів обліку порушень режиму припинення вогню показало, що обстріл представників Червоного Хреста відбувся саме з боку НЗФ ОРДО і вівся він з території ОРДО", – наголосили в українській стороні СЦКК.

Крім того, відзначається, що кулеметний обстріл у районі роздачі гумдопомоги бойовики здійснили для дискредитації ЗС України, поширення паніки та страху серед місцевого населення і представників Червоного Хреста.

Як стало відомо, для забезпечення гуманітарної акції МКЧХ українські ЗС надали письмові гарантії безпеки. Водночас, сторони НЗФ ОРДО таких гарантій не надавали.

"Українська сторона СЦКК категорично засуджує дії НЗФ ОРДО та кваліфікує їх як грубе порушення міжнародного гуманітарного права", – відзначається в повідомленні.

Як повідомлялося, 19 травня терористи обстріляли авто з цивільними, які їхали до Красногорівки.

Попередній матеріал
У Криму окупанти хочуть скасувати дію прав власності на землю, оформлену до анексії – ЗМІ
Наступний матеріал
На мітингу УПЦ МП під Радою помітили святого отця зі стосом грошей – відео
Loading...