Фото vk.com

Хвора на ДЦП дитина пересленців із Донецька потребує допомоги

  Церебральний параліч і епілепсія – допомоги у лікуванні таких хвороб потребує трирічний переселенець із Донецька Артем Капустян.  Нині він разом із мамою мешкає у приватному комплексі під Києвом. Годують та одягають родину волонтери, утім хлопчику вкрай необхідні й ліки та стимулюючі препарати, а грошей на них родина не має.

  Трирічний Артем Капустян із Донецька до Києва із мамою приїхав два місяці тому. Іще при народженні хлопчика – йому поставили діагноз – церебральний параліч та епілепсія.

  Через непрофесійність лікарів при пологах – каже Тетяна – тепер страждає її син. Утім, зла на медиків жінка не тримає. Вона вперто бореться із недугом малюка.

  Цілодобово доглядати за хлопчиком Тетяні допомагає її близька подруга – Олена. Жінка переконана – чужого горя як і чужих дітей не буває.

  Уже три роки поспіль родина Капустян живе лише на пенсію по догляду за дитиною. Вона становить близько двох тисяч гривень. Утім цих грошей бракує навіть на протисудомний препарат, який полегшує біль хлопчика.

  Прихистити родину Капустян узялися небайдужі кияни. Зокрема, в одному з комплексів для відпочинку, що на Київщині, окрім притулку, забезпечили їжею та одягом.

  Тож, якщо ви маєте можливість допомогти цій родині – переказати гроші можна за наступними реквізитами:

  ПАО КБ ПриватБанк
  ЄДРПОУ 14360570
  МФО 305299
  р/р 29244825509100
  Призначення - картка 4405 8850 0917 4555
  Капустян Тетяна

  Або прямо зараз онлайн - через спецсайт ПриватБанку http://sendmoney.privatbank.ua, картка  4405 8850 0917 4555

   

  Попередній матеріал
  У Києві перейменують близько 40 вулиць
  Наступний матеріал
  Російські війська знову обстрілюють околиці Маріуполя
  Теги:
  Loading...