Християнську юридичну консультацію створили у Вінниці [відео]

  Християнську юридичну консультацію створили у Вінниці. Діє вона при одному з храмів міста. Поради адвокатів надають кваліфіковані юристи, які є парафіянами церкви. Їхні послуги безкоштовні.

  Сундер Парік - студент місцевого медуніверситету. В Україну приїхав з Індії. Розповідає, що на час навчання хоче купити собі житло. Щоб не натрапити на квартирних аферистів, іноземець звернувся за порадою до церковного адвоката.

  Сундер Парік, студент з Індії: "Были такие случаи когда наши студенты покупали квартиру и их обманули через агентство. Я слушал тут верующие люди и они не обманут, поможут мне, скажут какие документы надо оформить".

  У храмі Блаженної Ксенії Петербурзької безплатна  юридична консультація запрацювала у лютому. Поради дають 8 адвокатів, які є парафіянами цієї церкви. Правники встановили між собою графік і раз на  тиждень, по дві години, консультують людей у трапезній храму.

  Лариса Пікановська, адвокат: "Просто щось хочеться зробити для церкви і  зробити саме те, що я можу найкраще. От я можу проконсультувати людину по якимось правовим питанням і я до цього ставлюся, як до послушанія".

  Ініціатор такої  юридичної консультації -настоятель храму. Отець Сергій каже, більшість парафіян - люди незаможні - і не можуть заплатити юристові. 

  Отець  Сергій, Настоятель Вінницького храму Блаженної Ксенії Петербурзької: "Для нас это получается ни для галочки какой- то не для отметки. Мы просто помагачем людям духовным советом, кто – то нуждается в юредической консультации . Не у всех есть деньги".

  Отримати юридичну пораду може будь-хто. Тут не запитують у людей,  якого вони віросповідання. Консультують - і телефоном. Єдине, за що не беруться - так це представляти інтереси парафіян у суді.
  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У річницю вбивства Усами бін Ладена вийшли на протест пакистанські школярі
  Наступний матеріал
  В Австралії двох британських туристів оштрафували через викрадення пінгвіна
  Теги: