Хорошковський відмовився від зазіхань на частоти "5 каналу" та ТВі

  Валерій Хорошковський відмовився від зазіхань на інформаційні частоти, які виграли 5 канал та телеканал ТВі. У інтерв`ю інтернет-виданню "Українська правда" голова Служби безпеки України заявив, що його телеканали не братимуть участь у повторному конкурсі по розподіленню спірних частот.

  "Я гарантую як власник, що канали групи "Інтер" не будуть брати участь у повторному конкурсі в разі його проведення",- сказав Хорошковський.

  Цю заяву Валерій Хорошковський оприлюднив за декілька годин після того, як з ним провів бесіду Президент України саме щодо скандалу, повязаного з тим, що канали Хорошковського через суд забрали частоти на інформаційне мовлення у "5 каналу" та телеканалу "ТВі". 

  Але у своєму зверненні до глави української держави колективи телеканалів вимагали відреагувати на неприпустимість того, що Службу безпеки в Україні очолює відомий мільйонер, який, займаючи ще й посаду члена Вищої ради юстиції, впливає на суди, щоб лобіювати інтереси приналежних до нього бізнесів, зокрема, холдингу телеканалів "Інтер".

  Попередній матеріал
  За бажанням московського патріарха - у Києві зникне вулиця Мазепи
  Наступний матеріал
  Папа Римський вибачився за священників-педофілів
  Теги: