5.ua

Херсонський Автомайдан влаштував патріотичний рейд

  Херсонські автомайданівці вирушили в рейд дорогами області, щоб підтримати патріотичні настрої мешканців сіл та містечок. Колона з трьох десятків автомобілів об'їхала блокпости, на яких пильнують за порядком українські військовики. Кажуть, бойовий дух треба піднімати не тільки армійцям, а й цивільним людям, які мешкають найближче до окупованого Криму.

  Автомайданівці зібралися рано-вранці на площі Свободи у Херсоні. Витрати на дорогу кожен взяв на себе сам. Кажуть, їдуть на запрошення людей – допомогти морально.

  Водії прикрашають автівки державними прапорами та стрічками і колоною вирушають. Перша зупинка, де треба підняти патріотичний дух – Брилівка.

  Пані Валентина лишила господарство, щоб на власні очі побачити, що таке "автомайдан". Жінка не стримує сліз, дякує за те, що "зробили таке свято".

  До колони приєднувалися місцеві автомайданівці. До наступних сіл доїздить уже із півсотні машин. Люди в селах таку кількість автівок з українською символікою бачать уперше.

  В одному із сіл гостей зустрічали живим ланцюгом. Сільський голова розповідає, що жителів прикордонної зони об'єднала можлива біда.

  Військова техніка та вертольоти над головою – вже звична картина для багатьох сіл Чаплинського району. Люди допомагають військовим, чим можуть, проте й самі потребують моральної підтримки. Поспілкувавшись з автомайданівцями пообіцяли влаштовувати місцеві Майдани. Кінцевим пунктом автопробігу стали блокпости українських вояків, які пильнують південні рубежі. Солдатам передали великодні гостинці.

  Активісти задоволені. Переконують: проїхали більше півтисячі кілометрів недаремно.

  Яніна Лебедєва, Ігор Галенкевич, Херсонщина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Рішення про скасування мита на українські товари в ЄС набуло чинності
  Наступний матеріал
  В Ужгороді пройде показ документального кіно від чеського фестивалю Їглава
  Loading...