Хартію вільної людини презентували у Києві [відео]

  Учасники групи "Перше грудня" зібрали круглий стіл, щоб обговорити шляхи її впровадження в Україні.

  Хартію ще тиждень тому - у річницю Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності - підписали Любомир Гузар, Семен Глузман, Мирослав Попович, Євген Сверстюк. Представники інтелігенції запропонували десять орієнтирів для кожного українця. Зокрема - бути активним громадянином та брати участь у політичному житті країни, сприяти формуванню в Україні громадянського суспільства, прагнути до оволодіння українською мовою та не допускати національного подрібнення. У хартії наголошують: поводирем для вільної людини має бути власне бажання.

  Євген Сверстюк, черговий головуючий групи "1-го грудня": "Наріжними каменями нашої Хартії є три прості думки. Це важливо. Перше: відповідальність за своє життя, отже, його успіх, добробут і щастя нікому не може бути переданою. Друге: мораль і духовні цінності ніколи не можуть бути відкладеними на завтра. І третє: ми будуємо те, що уявляємо, а отже, від глибини, масштабу і творчого хисту нашої уяви залежить наше майбутнє".

  Любомир Гузар, кардинал УГКЦ: "Період звязаний із виборами, перед, під час, а головне після тим більше так би сказати загострив потреби суспільного даяння на солідних, духовних засадах. Проти  політичної ситуації взагалі, економічної ситуації - воно робить цей документ, цю хартію - це свого роду таки дорогоуказ".

   

  Попередній матеріал
  Історія підготовки австарілійського повстанця в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  В Європарламенті зареєстрували 6 проектів резолюції щодо ситуації в Україні
  Теги:
  Loading...