5.ua

Харківський політехнічний інститут передав бронежилети для бійців Збройних сил України

  Представники Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" передали 17 бронежилетів 4 класу захисту військовій частині А 1451 радіотехнічних військ, які були придбані на зібрані колективом університету кошти у сумі більше 100 тисяч гривень. Про це прес-служба Міносвіти та науки повідомляє 18 серпня.


  Зокрема повідомляється, що керівництво університету в особі ректора - професора Леоніда Товажнянського - зв'язалося з командиром військової частини  Олегом Євтушенко. Він і повідомив про те, що у службовців цієї військової частини дійсно є потреба в бронежилетах, оскільки вони знаходяться в зоні проведення АТО.

  "Купівля бронежилетів здійснювалася за угодою з постачальником. Придбані засоби захисту були передані колективом університету на території НТУ "ХПІ" безпосередньо з оформленням всіх необхідних документів, що підтверджують передачу матеріальних цінностей", - зазначили у повідомленні МОН.

  Нагадаємо, що Вчена рада університету прийняла рішення провести комплекс заходів з надання допомоги українській армії в три етапи. На першому етапі студенти провели акцію "День донора". Тоді політехніки здали 25 літрів крові для бійців, що проходять лікування в госпіталях країни. Курсанти Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки імені Верховної Ради України НТУ "ХПІ" також приєдналися до ініціативи і здали кров для українських бійців. Збір коштів для придбання засобів пасивного захисту - другий етап. На третьому етапі планується збір речей першої необхідності, і передача їх особам, постраждалим під час АТО.
  Попередній матеріал
  ЄС і НАТО не можуть допомогти Україні військами – прем‘єр Фінляндії
  Наступний матеріал
  Черкаські підприємці зібрали гуманітарну допомогу для Лисичанська
  Теги:
  Loading...