Фото Міноборони

Харківські військові отримали з Британії новий БТР Saxon (фото)

Харківський зональний відділ Військової служби правопорядку у Збройних Силах України отримав новий вироблений у Великій Британії бронетранспортер типу Saxon.

Цей БТР є першим із партії бойових машин, які найближчим часом отримають харківські військові правоохоронці, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

"Незабаром ми отримаємо інші бронетранспортери типу Saхon, а також кілька американських військових Humvee. Броньовані "іномарки" ми активно залучатимемо до супроводження військових колон, перевезення особового складу, а також направлятимемо до зони АТО, де постійно перебувають у відряджені мої підлеглі", - зазначив начальник Харківського зонального відділу ВСП полковник Олександр Леонченко.

Відповідальний за експлуатацію першого отриманого бронетранспортера в Харкові старшина військової служби Олександр Рассамахін заявив, що машина дуже зручна і легка у керуванні. З його слів, більшість комплектуючих використовується у позашляховиках чи вантажівках різних типів, тому проблем із експлуатацією не буде.

У свою чергу, харківські військові неформально назвали БТР на честь королеви Великої Британії – "Єлизавета".

Довідка Міноборони: Екіпаж бронетранспортера Saхon склалає дві людини, сама ж машина може перевозити вісім осіб. Колісна формула "4×4". Його довжина складає 5,169 метрів, ширина — 2,489, а висотою він сягає 2,628 метрів. Бойова вага його складає 11,6 тонн. Максимальна швидкість по шосе – 96 км/год. Запас ходу – 480 км.

Нагадаємо, наприкінці червня цього року українським військовим придбали 55 бронемашин Saxon. 

/
/
/
/

Попередній матеріал
За минулу добу в зоні АТО внаслідок бойових дій загиблих немає – Мотузяник
Наступний матеріал
Марк Текстор, австралійський експерт: Я не вірю Росії, я не вірю російській пропаганді