Харківські чорнобильці досі залишаються у лікарні

  Чорнобильці Володимир Проскурін та Петро Прокопенко досі залишаються в лікарні. Їх стан стабільний, втім, лікарі наполягають на стаціонарному лікуванні. Про це вони "5 каналу" повідомили телефоном.

  Володимир Проскурін, голова харківського міського комітету ветеранів Чорнобиля: "Я нахожусь на лечении - на стационарном в больнице. Мы на ногах, мы не лежачие, не умирающие, и мы не прячемся здесь от милиции. Более того, нас здесь удерживают. Мне не говорили никаких диагнозов, за исключением гипертонического криза, который развился в следственном управлении. На мой вопрос, когда я оттуда уезжал - когда в следующий раз встречаемся? - мне ничего не ответили, сказали, что пока не планируют встречаться. А завтра думаем над тем, как организовать поддержку нашему коллеге, одному из чернобыльских лидеров Харькова - Владимиру Белоенко, которого на 10 часов вызывает следователь".

  Напередодні Володимира Проскуріна та Петра Прокопенка швидка забрала прямо з міліції, де вони давали свідчення у справі про підробку документів для отримання пенсій. Проскуріна у п`ятниці силою привели до слідчого управління, Прокопенка - затримали у Києві і цілий день везли назад у Харків. Обоє пов`язують дії правоохоронців із вочрашнім з`їздом "Союз-Чорнобиль Україна", на якому  деякі делегати збиралися висловити недовіру голові організації.

  Попередній матеріал
  Пішов з життя перший президент Чехії - Вацлав Гавел
  Наступний матеріал
  Сутички між поліцейськими та демонстрантами у Каїрі
  Теги: