Харківська міліція звинувачує учасників вчорашніх мітингів у провокаціях

  Керівник Харківської міліції Олексій Бойко впевнений, що конфлікт між учасниками мітингів у місті 22 червня мав провокаційний характер.
  Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Харківського обласного управління МВС.

  "Незважаючи на попередження працівниками міліції активістів щодо неприпустимості порушень громадського порядку, окремі з них відкрито закликали учасників до протиправних дій. І завдяки оперативному втручанню правоохоронців конфлікт вчасно вдалось локалізувати", - заявив Бойко, спілкуючись з журналістами 23 червня.

  За його думкою, правоохоронці, своєчасно втрутившись у ситуацію та створивши міліцейський кордон, оперативно локалізували конфлікт.

  "Майже 30 найбільш активних порушників громадського порядку з обох сторін для з’ясування всіх обставин та прийняття процесуального рішення згідно чинного законодавства були доставлені до територіальних підрозділів міліції. Всі затримані – мешканці Харкова віком від 18 до 55 років, деякі з них раніше судимі. У 14 учасників мітингів були виявлені заборонені законом предмети – ножі, бити, металеві труби. За фактами їхнього вилучення у Журналі єдиного обліку правопорушень зроблені відповідні записи. Після надання пояснень та перевірок усі затримані були відпущені", - зазначив журналістам Олексій Бойко.

  За фактом подій, що відбулись 22 червня у Харкові, працівниками міліції буде проведено ретельний аналіз дій та вжиті усі необхідні заходи, щоб не допустити в подальшому виникнення подібних інцидентів. Наразі ситуація в регіоні знаходиться під повним контролем правоохоронних органів.

   Нагадаємо, 22 червня у центральній частині міста Харкова відбувались громадські акції за цілісність України та окремо - за федералізацію країни. Майже по закінченню одного з цих заходів пролунали заклики до більш активних дій та наступу на учасників іншої акції. В результаті чого близько 200 учасників вирушили до площі Свободи, при цьому на деяких чоловіках були одягнуті балаклави. Сталась бійка та штовханина.
  Попередній матеріал
  Обама поспілкувався з Путіним про Україну
  Наступний матеріал
  МЗС України вітає сьогоднішні висновкі Ради ЄС стосовно України