5.ua

Харків’ян намагаються відволікти від політики виставкою тюльпанів

  Маленька Голландія в центрі Харкова – місцеві квіткарі влаштували просто неба виставку тюльпанів. Вісімдесят тисяч квітів найрізноманітніших сортів привезли з Нідерландів. Організатори кажуть: хотіли подарувати місту весну, а городян відволікти від поганих новин.

  Люди на цю кольорову виставку йдуть, озброївшись фотоапаратами. Молодь робить світлини, щоб оновити сторінки в соцмережах, а бабуся Поліна фотографує онука.

  Ламбада, девенпорт, далас, чорні і рожеві, з бахромою, будь-яких розмірів та кольорів – загалом представлено сто шістнадцять сортів тюльпанів. Квіти цілодобово стоять надворі у спеціальному ґрунті. За ними ретельно доглядають. Організатори виставки кажуть: готувалися до неї півроку. У теплицях під Харковом вирощували привезені з Голландії квіти. Запевняють: хотіли подарувати людям видовище, яке самі бачили лише в голландському парку Кьокенхоф, відомому як "квіткове королівство".

  Такою маленькою Голландією хотіли відволікти людей від подій на сході України, створити весняний настрій,кажуть організатори. Відвідувачі запевняють, що це їм вдалося.

  Побувати у міні-Нідерландах харків'яни зможуть до кінця тижня. Після того виставку згорнуть, а квіти, які залишаться, обіцяють організатори, розвезуть до лікарень та дитячих будинків.

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Бразилію охопили масові акції протесту
  Наступний матеріал
  Рух "Чесно" закликає кандидатів у президенти розкрити джерела фінансування