Кернес втік до Москви,- Луценко

  Секретар Харківської міськради Геннадій Кернес утік до Москви. Принаймні так заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Він зазначив, що тільки-но Кернес повернеться до України, його таки допитають щодо хуліганських дій у 2007-2008 роках, а токож за підозрою в організації наркотрафіка у Харкові.
  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: "Ми маємо справу з його втечею до міста-героя Москви, де він знаходиться протягом довгого часу. Як тільки пан Кернес з`явиться на території України - закон буде один для всіх. Він уже отримав три повістки, наступною буде попереждення, а в разі неявки до слідчого - примусовий привід для дачі показів. В даному випадку йдеться про ряд запитань - від його хуліганських дій 2006 -го, перепрошую, 2007-го та поточного року до запитань на тему наркотрафіка міста Харкова".

  Нагадаємо, 24 червня прокурор Харківської області Василь Синчук порушив кримінальну справу стосовно Геннадія Кернеса, якого підозрюють у нападі на депутата міськради Андрія Руденка та його помічницю. 1 липня, правоохоронці вручили Кернесу повістку на допит. Втім, його адвокати наголосили на незаконності цього.
  Попередній матеріал
  Міжнародні навчання "Сі-Бриз-2008" тривають в Одесі
  Наступний матеріал
  З Росії повернули старовинні фрески Михайлівського Золотоверхого
  Теги:
  Loading...