Кернес уже хоче боротись проти очільника області

  Геннадій Кернес повернувся до Харкова і одразу заявив – треба міняти очільника області. Кернес запевнив: не боїться тих, хто замовив замах на нього півтора місяці тому. Зустрічати Кернеса прийшли кілька тисяч містян. Одних привезли порадіти події цілими колективами, інші прийшли з власної волі – обуритись пристосуванською вдачею міського голови.


  Біля аеропорту ще задовго до приземлення літака на Геннадія Кернеса вже чекали кілька тисяч людей. Здебільшого це бюджетники – їх привозили цілими колективами. Люди кажуть: повернення мера – справжнє свято. Для прихильників Кернеса біля летовища працюють волонтери – роздають безкоштовну воду.

  За кілька метрів осторонь від масовки – євромайданівці. З десяток активістів поверненню Кернеса зовсім не раді. Кажуть: "Це хабарник, це людина-сепаратист, бо завдяки цій людині були загиблі люди і будуть ще загиблі люди". Дехто і гостинець своєрідний для нього підготував – яйця, уже традиційний український спосіб "привітання" нелюбих політиків.

  Повернення мера транслюється на великих екранах. Їх встановили на вході біля VIP-терміналу. Кернес виїжджає на візочку. Одразу вибухають оплески. Водночас, самого Кернеса обурює, що серед зустрічаючих немає губернатора Ігоря Балути. Однак, своє невдоволення він подав, як народне побажання: "Большинство сегодня харьковчан, и я в этом уверен, будет делать все, чтобы в Харьковской области были более эффективные руководители, чем сегодня".

  Знову ж таки під оплески кортеж Кернеса від’їхав від летовища. Натомість, активісти Євромайдану виконали гімн та вимагали люстрації.

  28 квітня під час пробіжки на Геннадія Кернеса було скоєно замах. З тяжкими пораненнями і величезною втратою крові його доправили до харківської лікарні, потому в клініку у Хайфі. Там він переніс кілька операцій і пройшов реабілітацію.

  Світлана Сірик, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал".

  Попередній матеріал
  США посилили експортний контроль для п‘яти російських компаній
  Наступний матеріал
  Порошенко: армія – пріоритет №1, але на Сході потрібна ще й політична перемога