Кернес прибув на черговий допит до МВС

  Геннадій Кернес прибув на черговий допит до МВС. На відміну від відвідин тижневої давнини, цього разу секретар Харківської міскради прийшов до слідчих сам і без запізнення. Хоча заради виклику йому довелося повернутися з Москви, де проходив курс лікування.
  Пан Кернес перебував у доброму гуморі. Перед тим , як увійти до будівлі МВС, він передав журналістам документи, які ніби-то засвідчують непричетність секретаря Харківської МДА докримінальних справ. За його словами, це відповідь обласного прокурора Харкова, в якій ідеться про те, що до рейдерського захоплення підприємств, торгівлі опіумом та трамадолом ані пан Кернес, ані пан Добкін не причетні.

  Геннадій Кернес, Секретар харківської міськради: "С чего всё началось. Вот народный депутат Омельченко делает запрос в Верховную раду, подкладывает справку по поводу Добкина, кернеса и ещё других.В этой справке написана чистая белеберда, после которой идут разные проверки, которые не подтверждают никакие данные, которые сейчас постоянно информирует Министр внутренних дел общество (...) Так же, то, что касается сайта МВД Украины, который постоянно говорит о том, что я являюсь фигурантом многих уголовных дел, - я думаю, что эти документы для вас прольют свет".

  Щоправда, саме кореспондентам 5 каналу зазначені документи пан Кернес надати відмовився. Чим саме 5 канал не вгодив секретарю харківської міськ ради, ми сподіваємось дізнатись, як тільки пан Кернес вийде з допиту.
  Попередній матеріал
  Репетицію відкриття Олімпіади провели у Китаї
  Наступний матеріал
  Тимошенко - гість програми "Час інтерв`ю" о 21.00
  Теги:
  Loading...