joinfo.ua

Кернес пообіцяв відновити пам'ятник Леніну

  Харківський міський голова Геннадій Кернес засудив повалення на площі Свободи в Харкові пам'ятника Леніну і пообіцяв його відновити. 


  Про це йдеться в його заяві, розміщеній на офіційному сайті.

  "Сьогодні вночі варварськи було зруйновано пам'ятник Леніну. Це був найбільший монумент Леніну в Україні - пам'ятник монументального мистецтва місцевого значення. Пам'ятник знаходився на державному обліку як об'єкт культурної спадщини. Але монумент зруйнували. Повалили на землю. Уламки розібрали на сувеніри ті люди, які цей пам'ятник люто ненавиділи", - сказано в заяві.

  За його словами, те, що відбулося - це пряме порушення Закону в частині забезпечення безпеки мирних зібрань громадян України.

  "Під покровом темряви радикально налаштованими людьми було знищено пам'ятник Леніну. Дуже важливо розуміти, що жоден з працівників правоохоронних органів не зробив жодного попередження на адресу людей, які розбивали монумент. Міліція не захистила інтереси територіальної громади - а адже пам'ятник знаходився на балансі міста Харкова, - дозволивши зруйнувати монумент. Більш того, міністр МВС Аваков вже поспішив повідомити, що жоден з учасників цього варварського дійства покарання не понесе", - обурився Кернес.

  Він пообіцяв, що пам'ятник Леніну на площі Свободи в Харкові обов'язково буде відновлено.

  Як повідомлялося, вчора ввечері у Харкові активісти проукраїнського маршу повалили пам'ятник Володимирові Леніну. Міліція закрила кримінальне провадження щодо повалення пам'ятника. 
  Попередній матеріал
  Влада Гонконгу відкликає з вулиць спецпризначенців, вуличне протистояння вщухає
  Наступний матеріал
  Влада Росії очікує різкого подорожчання продуктів
  Теги:
  Loading...