Керівника обласної організації «Свободи» затримали в Кіровограді

  Керівника обласної організації «Свободи» затримали в Кіровограді.

   За даними однопартійців, вранці додому до Олександра Ромащенка увірвалися правоохоронці, провели обшук і забрали політика із собою. Свої дії пояснили розслідуванням кримінальної справи за фактом хуліганських дій 13 січня. Поплічники Ромащенка зазначили, що того дня його навіть не було в місті. Тож, вважають інцидент реакцією на регіональні протести українців. У міліції факт арешту спростовували і зазначили, що свободівця викликали, як свідка.

  Віталіна Бевзенко, речниця ГУ МВС у Кіровоградській області: "Судом в рамках кримінального провадження, відкритого за статею 293 Кримінального кодексу України було винесено ухвалу про здійснення приписі слідства. В даний час, особа не затримувалась, а була запрошена до міліції для дачі пояснень в якості свідка".

   


  Ігор Мірошниченко, народний депутат, ВО "Свобода": "Очевидно, тому ми оголосили створення загонів самооборони по всій Україні, очевидно, тому що наші активісти роблять те, що необхідно для того, щоб перемогти у революції гідності і знищити цей режим. А саме - встановити народовладдя у всіх регіоназ. Саме тому влада продовжує порушувати права людини і шити справи як в 37 році".

   

  Попередній матеріал
  У Таїланді загинув один із лідерів тамтешньої опозиції
  Наступний матеріал
  Близько 20 невідомих напали на харківських протестувальників
  Теги:
  Loading...