5.ua

Керівник Житомирської міліції вибачився за свій «Беркут» [відео]

  Коментуючи ситуацію на сесії облради, він назвав дії міліції у столиці «перевищенням службових повноважень». Також повідомив, що Житомирський «Беркут» перебуває в Києві, але не брав участь у розгоні Майдану. Водночас, мешканці Житомира обурені діями земляка-беркутівця, який брав участь у розгоні мирного мітингу. Особу правоохоронця вдалося встановити завдяки фрагменту світлини фотокореспондента «Reuters».

  Анатолій Лазарєв, начальник УМВС України в Житомирській області: «Участі в 4 години на Майдані 30-го листопада вони не приймали. Хоча, якби приймали, з моєї точки зору, краще б приймали – не було б цього явища ганебного, цього конфлікту. Що там говорити? Перевищення службових повноважень з тяжкими наслідками. Ну, цивілізована людина засуджує те примінення і як ця сила примінялася у тому конкретному випадку. Про це говорив і вибачився наш міністр внутрішніх справ, за це вибачаюсь і я».

  Наталія Харчук, мешканка Житомира: «Бити цих безневинних дітей, а потім фотографуватися на їхніх трупах, ставити ногу на дитину і фотографуватися – це тільки можуть нелюди робити і ті, які народилися не від матерів, а від вовчиць. Я закликаю всіх жінок Житомира: ви кожна – мати, у вас є дитина, виходьте на майдан, відстоюйте дітей!»

  Попередній матеріал
  Студенти вимагали від МОН припинення утисків [відео]
  Наступний матеріал
  Всі три екс-президенти підтримали Євромайдан
  Теги:
  Loading...