"Катастрофічний град" на Закарпатті – розбиті автомобілі, дахи і вікна

Мешканці Виноградівського району Закарпаття публікують фото і відео великого граду, який побив дахи, вікна, автомобілі і городину

Сьогодні близько 7-ї ранку Виноградівським районом Закарпаття пронісся шквал. Близько п'яти хвилин поспіль падав град, розміром до 5 сантиметрів в діаметрі. За інформацією місцевого видання "Голосу Карпат", сильний град і шквал пронісся всією затисянською Виноградівщиною.

Зокрема, надійшло повідомлення з Текова про розбиті від граду вікна будинків та скло на автомобілях. У Королеві навіть старожили не пам'ятають такого великого граду, передає "Голос Карпат". Льодяний дощ тривав там близько 15 хвилин.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

"Побито сотні дахів, вікон, падали з неба куски льоду, як кулак. Капець"; "В нас (і не тільки) – дах, як решето. Дірки розміром з кулак"; "Ранок був жахливим. Погода зіграла з нами в кінець світу", – цитує видання повідомлення місцевих мешканців у соцмережах. "Град йшов декілька хвилин (точно 4-5 хв.) розміром з горошини до розміру горіха. Тут починаючи з 1-ї години ночі – буря. Городи сильно постраждали. З дерев всі плоди посипались,на полях велика шкода спричинена також. Автомобілі з великими вм'ятинами, в багатьох машини залишились без лобового скла. В кого покриття було зі скла над фасадами, то також на уламки розбите", – повідомив 5.ua очевидець подій.

Нагадаємо, у червні аномальна погода спостерігалась у Луцьку: там випав град зі снігом.

Попередній матеріал
На Київщині затримали переселенку, що продавала власне немовля за 40 тис. грн
Наступний матеріал
У Києві обмежать рух транспорту на мосту "Метро"

Аномальна погода: у Луцьку випав град зі снігом

У Києві не припиняються грози, можливий град

Потужний смог, лісова пожежа та сильний град: негода у світі

В Івано-Франківській області через негоду загинула жінка