patrioty.org.ua

Каськіва затримали у Панамі - ГПУ

  Слухання у справі екс-чиновника мають відбутися протягом 48 годин

  Колишнього голову Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва затримали у Панамі. Слухання по справі екс-чиновника мають відбутися протягом 48 годин.

  У прес-службі ГПУ "5 каналу" цю інформацію підтвердили. Відповідну заяву розмістила на своїй сторінці у Twitter прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган. Брифінг на цю тему сьогодні об 11:00 дасть заступник генерального прокурора Євгеній Єнін. 

  "У разі його згоди на добровільну видачу екстрадиція відбуватиметься за спрощеною процедурою і триватиме до 30 днів для узгодження всіх процедурних питань з українською стороною (надання даних представників України, які прибудуть в аеропорт Токумен для здійснення передачі та узгодження всіх логістичних питань)", – заявив Луценко.

  Однак, якщо Каськів відмовиться від добровільної видачі, за законодавством Панами стороні надається 60 днів для захисту своїх інтересів і подачі контраргументів на матеріали компетентних органів України. При цьому Луценко зазначив, що панамська сторона запевняє, що поки не бачить підстав для відмови у видачі Каськіва.

  Нагадаємо, наприкінці серпня генеральний прокурор України Юрій Луценко вже заявляв про затримання в Панамі колишнього голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва. Однак згодом у ГПУ цю інформацію спростували.

  Попередній матеріал
  Львів'яни помолилися за загиблими на Сході бійцями ЗСУ
  Наступний матеріал
  У Києві перевіряють інформацію про мінування всіх торговельних точок Roshen – ДСНС
  Теги:
  Loading...

  В ГПУ спростували власну інформацію: Каськіва не затримували

  ГПУ направила до Панами клопотання про екстрадицію Каськіва

  Генпрокурор: Екс-голову Держінвестпроекту Каськіва затримали в Панамі, а екс-голові Мін'юсту Лавриновичу оголошено підозру про розкрадання