Карпачова розповіла як викорінити тортури у в`язницях

  Викорінити насильство у правоохоронній та пенітенціарній системах допоможе національний превентивний орган запобігання катуванням. Так вважає Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова. Вона закликала українську владу негайно створити таку установу.

  Зокрема, вона має вирішити питання комплексного розслідування системних порушень прав затриманих, в`язнів, хворих у психіатричних лікарнях та осіб, які перебувають у центрах для нелегальних мігрантів. Як зазначила Карпачова, за попередніми підрахунками, під превентивний механізм моніторингу підпадають понад три тисячі закладів, у яких примусово утримують понад півтора мільйона людей.

  Ніна Карпачова, уповноважений Верховної Ради з прав людини: "Я пербуваючи на вироку пані Тимошенко у Печерському суді , відвідала безпосередньо ті місця де утримують кожну людину де майже нерухома людина перебуває протягом двох годин от скажимо пан Луценко, пані Тимошенко і інші вязні такі кімнати бокси будть так само моніторити тому що тут брутально порушуються будь-які права людини навіть доступ до санітарних умов".  

   

  Попередній матеріал
  Вища рада юстиції припинила повноваження Василя Онопенка
  Наступний матеріал
  В.Литвин - "Портрети" з Сергієм Дорофеєвим [запис ефіру]
  Теги: