Каленюк: Протягом року прокуратура не вчиняла жодних процесуальних дій по справі Іванющенка

Генпрокурор і Генпрокуратура обвинувачує суд і суддів, що вони не сприяють розслідуванню

Таке в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявила виконавчий директор Центру протидії корупції Дарія Каленюк.

"Протягом року прокуратура "курила бамбук" і ніяких процесуальних дій і клопотань не вчиняла", - зазначила Каленюк. За її словами, генпрокурор і Генпрокуратура обвинувачує суд і суддів, що вони не сприяють розслідуванню.

"Насправді дуже часто судді "тормозять" розслідування, але у справі по Іванющенку ми ретельно слідкуємо, як поводила себе прокуратура. Заступник генпрокурора пан Столярчук є процесуальним керівником у цій справі і за рік розслідування по справ була вчинена одна процесуальна дія. Це обґрунтовував так адвокат своє клопотання закрити кримінальне провадження у Печерському суді", - наголосила вона.

"У тому, що Юру Єнакієвського (Іванющенко – 5.ua) зняли з розшуку в Інтерполі, тобто змінили йому статус, там є також провина Печерського суду. Але у суддів були підстави і обґрунтування так застосувати закон, щоб відхилити клопотання, зробити самовідвід і т.д. Тобто судді тягнули час, що заново не відкрити зробити рішення про арешт Іванющенка", - додала Каленюк.

Нагадаємо, наприкінці травня журналісти повідомили, що Юрія Іванющенка зняли з бази розшуку Інтерполу за рішенням українського суду. Однак згодом в МВС заявили, що Іванющенка не знімали з розшуку, а в базах Інтерполу змінили його статус на розшук з метою встановлення місця його перебування. 

Попередній матеріал
Спецрепортаж: бійці ДУК "Правий сектор" про прицільні обстріли шахти "Бутівка" та людські втрати
Наступний матеріал
Польові уболівальники: незважаючи на обстріли, бійці підтримують українську збірну
Теги:
Loading...

ГПУ поновила кримінальне провадження проти Іванющенка

МВС: Інтерпол розшукує Іванющенка – в базах змінили його статус

Іванющенко подав два позови проти Бутусова

Бутусов розповів, чому Інтерпол припинив розшукувати Іванющенка