rbc.ua

Кабмін звільнив очільника Пенітенціарної служби

  Ліквідація Державної пенітенціарної служби завершиться до кінця 2016 року

  Кабінет міністрів України звільнив Володимира Палагнюка з посади голови Державної пенітенціарної служби України. Про це свідчить відповідне розпорядження №879 від 23 листопада 2016 року, опубліковане на сайті уряду.

  "Звільнити Палагнюка Володимира Миколайовича з посади Голови Державної пенітенціарної служби України у зв'язку з ліквідацією цієї Служби (пункт 1 частини першої статті 87 Закону України "Про державну службу")", – йдеться в документі.

  Крім того, уряд у зв'язку з ліквідацією служби звільнив також першого заступника голови пенітенціарної служби Петра Лейковського (розпорядження №880) та заступника голови відомства Сергія Оміновського (розпорядження №881).

  Нагадаємо, заступник міністра юстиції України Денис Чернишов заявив, що ліквідація Державної пенітенціарної служби завершиться до кінця 2016 року.

  Зауважимо, реформи в ДПтС стосуються таких аспектів діяльності виправних колоній, як попереднє утримання тих, хто порушив законодавство, так і перебування відповідного строку покарань після судових рішень. Аби привести пенітенціарну систему у відповідність до європейських стандартів, Україна має здійснити, зокрема, багато перетворень: привести у відповідність умови утримання в установах, впровадити дієвий механізм законодавчої ініціативи щодо реформування, забезпечити дієвість системи альтернативних покарань на прикладі служби пробації, змінити примусову систему залучення засуджених до праці на соціально-доцільну, створити дієву систему ресоціалізації та соціальної адаптації засуджених з метою відмови останніх від подальшої злочинної діяльності, забезпечити нормальне медичне обслуговування, загальноосвітнє та професійно-технічне навчання засуджених тощо.

  Попередній матеріал
  "Полотняні талісмани": Як прості школярі вберігають українських бійців на передовій
  Наступний матеріал
  На Харківщині потяг на смерть збив чоловіка

  Аваков розповів невідомі подробиці про відставку Деканоідзе

  Насіров не прийняв відставку Марушевської "в такому вигляді"

  Аваков прокоментував відставку Деканоідзе: Це був складний, але дуже важливий етап

  "Я хочу міняти країну – я звільняюся": глава Одеської митниці подала у відставку

  Глава Національної поліції Хатія Деканоідзе подала у відставку – ЗМІ

  5 канал - трансляція наживо