Кабмін перевів "Артек" на свій баланс

  Проблеми "Артеку" пообіцяли вирішити в уряді. Кабмін бере на свій баланс цей табір, викуповує всі путівки на рік і планує влаштувати в міжнародному дитячому центрі базу підготовки олімпійців та паралімпійців. Забере собі уряд і табір "Молода гвардія".

  Уже у вівторок, пообіцяла Тимошенко, Верховна Рада затвердить усі ці пропозиції. На ремонт табору уряд виділив 35 мільйонів гривень із резервного фонду.

  Окрім того, Кабінет міністрів своєю постановою вивів Артек з-під керування Державного управління справами Президента та перепідпорядкував його Міністерству у справах сім’ї, молоді та спорту.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Я розумію, що із-за цієї бурхливої діяльності, яку веде Секретаріат Президента, не вистачило часу опікуватися "Артеком". І тому опікуватися "Артеком" від соьогодення буде уряд. І я думаю, що ми ніколи не допустимо такого занепаду "Артеку", який був допущений за всі останні роки, які він знаходився у Державному управлінні справами Президента".

  Голова ДУСу Ігор Тарасюк таке рішення назвав незаконним: Артек перебуває під егідою ЮНЕСКО і змінювати форму управління без погодження з Фондом - не можна.

  Попередній матеріал
  Виверження вулкану очікують на Алясці
  Наступний матеріал
  3000 людей звільнили у найбільшій нафтовій компанії Румунії
  Теги:
  Loading...