Із пропозицією обміняти Януковича на 3-х політв’язнів із Болотної площі до генконсульства РФ прийшли одеські протестувальники

  Із пропозицією обміняти Президента Віктора Януковича на трьох політв’язнів із Болотної площі до генконсульства Росії прийшли близько півсотні Одеських протестувальників. Вони висловлюють невдоволення тим, що Президент у розпал політичної кризи вирушив до Сочі.

   

  Активісти поставили свої підписи під зверненням до Генконсула та відправили послання у Сочі на біло-блакитних повітряних кульках. Російські дипломати до пікетувальників не вийшли, мітингарі обіцяють надіслати звернення поштою.

  Андрій Юсов, активіст Одеського Євромайдану: «Президент України в період важкої політичної кризи покинув територію України, визнав свою недієздатність як президента. Некерованість ситуації в країні і поїхав в Сочі на  Олімпіаду, в недемократичну країну і Одеський Євромайдан пропонує обмін: ми просимо політичного притулку для Віктора Януковича в Росії, надати йому гарантії безпеки. Нехай залишається в Сочі».

  Надія Яшан, активістка Одеського Євромайдану: «Члени Партії регіонів на сьогоднішній день повинні були вийти з цієї партії, коли вони побачили, як криваво розправляється ця влада із українськими народом, але вони не вийшли ми не вважаємо, що в Україні їм є місце, тому кульки символічно були вибрані кольорів партії регіонів і ми їх відправляємо разом із ведмедиком до Росії».

  Попередній матеріал
  За лічені хвилини у Сочі розпочнеться церемонія відкриття Олімпіади
  Наступний матеріал
  Спалили авто координатора молодіжного крила севастопольського осередку партії «УДАР»
  Теги:
  Loading...