Із п’ятим затриманим у справі побиття Чорновол проводять слідчі дії

  Із п’ятим затриманим у справі побиття Тетяни Чорновол проводять слідчі дії. Про таке «5 каналу» повідомили у МВС. Там зазначили - інформацію про цю людину міліція планує оприлюднить вже сьогодні . Між тим чотирьом затриманим у справі побиття Тетяни Чорновол Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід - два місяці під вартою. Це Брати Котенки: Олександр та Сергій, Олександр Храмцов та Андрій Насіковський. Останнього - вирішили утримувати під вартою попри допит свідків, які підтвердили алібі затриманого.

   

  Зокрема його вчитель з англійської розповіла, що індивідуальне заняття тривало до початку дванадцятої ночі. Потому, запевняє Насіковський, він рушив додому. Адвокат іншого затриманого - Олександра Храмцова стверджує, що суд не взяв до уваги флешку з відеозаписом, який мав би засвідчити алібі. Олександр Котенко - стверджує що у ніч побиття журналістки перебував вдома. Це у суді підтвердила і його мати. А його брат Сергій  запевняє: про напад нічого не знав, бо не виходив із автівки. Мовляв за кермом його «Порше» були двоє людей, які хотіли купити позашляховик і запропонували йому випробувати авто на дорозі.

  Між тим постраждалій активістці сьогодні мають прооперувати переламаний ніс . На Новий рік медики планують відпустити  журналістку додому.

  Попередній матеріал
  Котенко стведжує, що лише став невільним свідком [відео]
  Наступний матеріал
  Євромайданівці очікують координаторів, для з’ясування остаточного плану дій на вихідні
  Теги:
  Loading...