5.ua

Івано-Франківська міліція починає репресії проти молоді за участь у протестах [відео]

  У якій – міліціянти не повідомили. Від коментарів кореспондентам 5-го каналу правоохоронці теж відмовилися. Активісти ж кажуть – обласне управління міліції зацікавилося ними після того, як вони публічно спалили портрет Януковича на головній площі Калуша. Хлопці зізнаються – сподіваються не на правосуддя, а на підтримку громади.

  Мітинги на підтримку євромайданівців, яких викликали до міліції, проведуть у Калуші та Івано-Франківську. Акції, як і допит, заплановані на 9 ранку.

  Олег Савка, активіст калуського Євромайдану: «Є такий принцип: «Робиш – не бійся, а боїшся – не роби». Тобто, коли я займаюсь громадською та політичною діяльністю, коли висловлюю свої думки і нашої громади, і їх відстоюю – і я знаю, що цей режим це так просто не подарує. Тому ми знали, що по-любому будуть якісь санкції. Тому більше цікаво, як це буде сфабриковано, тому що в кримінальному кодексі це не передбачено злочину, як спалення портрету будь-кого».

  Володимир Кушлик, активіст калуського Євромайдану: «Звісно, не боюся. Немає чого боятися, бо люди на нашій стороні. Я думаю, власної совісті потрібно боятися більше, ніж того всього. І в мене совість чиста перед собою і перед моїми батьками, друзями і перед цілим народом. Це обурює лише в тому плані, що не розумієм, за що. Викликають – нехай викликають. Обурює те, що влада поводиться так з нами».

  Попередній матеріал
  Дипломат: ЄС не торгуватиметься за Україну з Росією
  Наступний матеріал
  Нігерійські пірати захопили у заручники українського моряка
  Теги:
  Loading...