Івано-Франківськ святкуватиме новорічні свята без ялинки

  Івано-Франківськ цього року святкуватиме новорічні свята без головного атрибуту - ялинки. Про це заявив під час мирного зібрання перед стінами ОДА міський голова Віктор Анушкевичус.

   

  За його словами із теперішньою ситуацією в країні не до свят. Щоправда, рішення мера поки не остаточне, за те щоб встановити ялинку в місті виступили батьки малечі Франківська. Зранку комунальники почали підготовчі роботи для встановлення новорічного дерева. Однак по обіді роботи припинили. Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус пропонує прикрасити живі ялинки, які ростуть у середмісті.

  Віктор Анушкевичус, міський голова Івано-Франківська: «Коли я запитав громаду, і громада сказала, що ні, принаймні ті люди, які зібралися перед білим будинком. Вони сказали, що ні. Ми бачимо, що робиться в країні, зараз не до святкувань. Тому коли буде перемога, тоді будемо святкувати і Різдво і новий рік. Івано-Франківськ без ялинки не буде, тому що на території міста, в центральній частині є багато живих ялинок, і сьогодні молодь вийшла з такою ініціативою, аби ці ялинки прикрасити жовто-блакитними бантами - такою нашою українською символікою. І тому я прийняв рішення, дав відповідне доручення, щоб закупили велику кількість стрічок і закликав молодь допомогти у виготовленні цих бантів. Тому цими стрічками будуть прикрашати всі наші ялинки в центральній частині міста».

  Попередній матеріал
  Київська міліція заперечує, що штурмувала офіс партії «Батьківщина»
  Наступний матеріал
  Активісти принесли під стіни Одеської ОДА розбите скло від вікон автобусів, які прямували на київський Євромайдан
  Теги:
  Loading...